Agjencia Zhurnal.mk.

Vritet një 50-vjeçar në Gjilan

Një 50-vjeçar nga Bujanovci është vrarë mbrëmjen e së dielës në Gjilan.

 

Rasti ka bërë të ditur Ismet Hashani, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, i cili ka thënë se ngjarja ka ndodhur te parku i qytetit në një kafiteri.

Ai ka shtuar se viktima dyshohet se është nga Bujanoci.

“Ju njoftojmë se rreth orës 19:45 të datës sotme ka pasur të shtëna me armë zjarri në Gjilan – te parku qytetit në një kafiteri. Personi mashkull i moshës 50 vjeçare dyshohet se është nga Bujanovci ka qenë duke pirë kafe ne kafiteri dhe aty kanë ardhur dy persona kanë shtënë me armë zjarri dhe kanë ikur në këmbë në drejtim të stacionit të autobusave. Të gjitha njësitë janë angazhuar dhe vendi i ngjarjes është siguruar, njoftohet se viktima e ceku”, tha ai.

🔴LIVE: Të Shtëna me armë në Gjilan, një person dyshohet se është vrarë

Posted by Radio STAR Gjilan on Sunday, September 12, 2021

Related posts

Dogji gruan me acid, emigranti shqiptar në Francë dënohet me 20 vjet burgim

D V

Aksident në rrugën Ohër – Kërçovë, një i vdekur 3 të lënduar

D V

Transportonin 14 emigrantë, arrestohen dy të rinj

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More