Agjencia Zhurnal.mk.

Vrasje misterioze në Fushë Tophanë

Shkup, 1 shtator – Në Shkup është gjetur një person i vrarë në lagjen Fushë Tophanë, rruga që lidh këtë lagje me rrugën e Palstikave. Policia ka formuar perimetrin e sigurisë. Nuk dihen as motivet e vrasjes.

 

Nga MPB-ja njoftojnë se bëhet fjalë për vrasjen e personit me inicialet E.B dhe njofton se po punohet për zbardhjen e rastit.

Related posts

Rreth 2000 studentë të rinj i filluan studimet në vitin e ri akademik në UT

D V

Bujar Osmani: Zgjedhjet lokale në Maqedoninë e Veriut ishin të suksesshme, Qeveria mbetet stabile

D V

Maqedoni: Ulet mosha e grave të prekura nga kanceri në gji

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More