Agjencia Zhurnal.mk.

Vrasja e 15-vjeçarit Fatjon Bici në Gramsh, Gjykata lë në burg 4 minorenët

Gjykata cakton arrest në burg për 4 autorët e mitur Xh. Ç., 15 vjeç, O. Ç, 14 vjeç, E. K., 15 vjeç dhe S. M., 16 vjeç, të cilët akuzohen për për vrasjen e 15 vjecarit Fatjon Bici.

Këta të mitur akuzohen për  vrasje në bashkëpunim, dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta.

Fatjon Bici u vra më thikë nga 4 të mitur në 16 maj në Gramsh pas një sherri mes adoleshentësh. Sherri nisi mes shokut të tij me 4 djem të moshës 14-16 vjeç

Related posts

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda: Pse duhet urgjentisht amnistia penale

Xh M

Partia Socialiste tërheq amnistinë nga votimi – Opozita: U dështoi pazari

Xh M

Manastirliu në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja: Tre laboratorë të rinj dhe platformë interaktive për punësimin e studentëve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy