Agjencia Zhurnal.mk.

Voton Bilall Kasami

Shkup, 31 tetor – Kandidati për kryetar të komunës së Tetovës Bilall Kasami shfrytëzoi të drejtën e votës.

 

“Sot një ditë e bukur me diell, votova për një të ardhme të ndritur të Tetovës. VOTO EDHE TI!”

Shkroi Kasami në fb.

Related posts

Në “Tabanoc” pritet deri në 1 orë për dalje nga vendi

Redaksia

Analizë: As Komisioni për Antikorrupsion nuk ndihmoi në çrrënjosjen e korrupsionit në Maqedoni

Z H

Smilevski: Prioritet është ndërtimi i kanalizimit atmosferik dhe 4 garazhe në kate

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More