Agjencia Zhurnal.mk.

Votoi Talat Xhaferi: Demokracia është më e fuqishme kur të gjithë marrim pjesë, kur dëgjohet çdo votë

Gostivar, 17 tetor – Kryetari i kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot ka votuar duke përcjell edhe një mesazh për të gjithë qytetarët.

 

Ai theksoi se “Demokracia është më e fuqishme kur të gjithë marrim pjesë, kur dëgjohet çdo votë.

“Demokracia është më e fuqishme kur të gjithë marrim pjesë, kur dëgjohet çdo votë. Sot votova për të mirën e komunës sonë dhe për përmbushjen e premtimeve në nivel lokal. Të gjithë pjesëmarrësve në zgjedhjet lokale ju uroj ditë të zgjedhjeve të suksesshme, fer dhe demokratike.” ka shkruar Xhaferi.

Related posts

Aliu: A i kujtohet Grubit përqafimi me djalin e Mijallkovit!?

D V

Tetova e gatshme për raundin e dytë të votimit

D V

Zaev: Kiçeec u lirua nga burgu me dokumentacionin e nevojshëm mjekësor

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More