Agjencia Zhurnal.mk.

Vodhi në një objekt kulti si dhe mori biçikletën e një qytetari, arrestohet 59-vjeçari në Elbasan

Një 59-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Elbasanit, pasi rezulton autor i dy vjedhjeve të regjistruara gjatë muajit gusht. 59-vjeçari akuzohet se vjedhur në një objekt kulti në datën 5 gusht të këtij viti, si dhe i ka vjedhur biçiketën një qytetari.

Ai rezulton me precedent penal të mëhershëm për vjedhje.  Policia po punon për të zbardhur të tjera raste ku mund të jetë përfshirë i arrestuari.

Related posts

Tensione në Kuvend, Garda përplaset me deputetët e Rithemelimit, shkak flakadanët

Xh M

Bashkëpunim për Intiligjencën Artificiale dhe banesat sociale, Rama pret homologun portugez, Costa

Xh M

Menaxhimi i plazheve, bizneset afat deri më datë 6 dhjetor, Kumbaro: Aplikimi vetëm përmes e-Albania

Xh M