Agjencia Zhurnal.mk.

VMRO-ja udhëheq bindshëm në Ohër

Shkup, 17 tetor –  Sipas rezultateve të para në Komunën e Ohrit udhëheq kandidati i VMRO-DPMNE-së, Kiril Pecakov. Biles ka mundësi të fitojë që në raundin e parë pa shkuar në Balotazh.

 

Deri më tani ai është mbi 51 për qind e votave të numëruara. VMRO-ja po ashtu udhëheq edhe në shumë komuna të tjera urbane.

Related posts

Zaev – Kopaç: Politikat e Qeverisë për burime të ripërtëritshme e kanë mbështetjen e e Sekretariatit të Bashkësisë energjetike

D V

Fotolajm/ Diaspora e Austrisë përgatitet për të marrë pjesë në zgjedhjet e 17 tetorit

D V

Ruçi uron homologun e Maqedonisë së Veriut në ditën e pavarësisë: Jemi partnerë të ngushtë në NATO dhe në pritje të mbajtjes së Tryezës së Parë Ndërqeveritare

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More