Agjencia Zhurnal.mk.

VMRO-DPMNE: LSDM të mbështesë Rezolutën në Kuvend

Shkup, 10 korrik – VMRO DPMNE kërkon që LSDM të mos gjejë arsyetime dhe të mbështesë Rezolutën në Kuvend.

 

“Maqedonia duhet të ketë të shkruara linjat e kuqe dhe ato duhet të marrin formë institucionale. LSDM-ja nuk duhet që përmes Kuvendit të pengojë për shkak se kjo është në dëm të Maqedonisë”, thuhet në njoftimin e VMRO-DPMNE-së.

Sipas tyre, Rezoluta nuk duhet ta frikësojë asnjë politikan.

Related posts

LSM: Vaksinimi duhet të jetë përcaktim personal dhe jo i detyrueshëm

Z H

Zaev: Nuk mendoj ta shkarkoj Venko Filipçen

Redaksia

Disa raste të ish-PSP-së do të nisin nga e para

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More