Agjencia Zhurnal.mk.

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Butel dhe Shuto Orizarë

Shkup, 2 prill – Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi dhe kryetari i Lidhjes Demokratike, Izet Mexhiti, si dhe përfaqësues të lartë të koalicionit VLEN, morën pjesë në hapjen e shtabeve zgjedhore për komunën e Butelit dhe të Shuto Orizarës.

“Prezenca e qindra aktivistëve dhe përkrahësve në çdo hapje shtabi dëshmon se shumica dërrmuese e shqiptarëve tashmë e kanë ndarë mendjen dhe janë radhitur pas koalicionit që do ta sjellë ndryshimin më 24 prill dhe 8 maj”, thuhet në njoftimin e VLEN.

Related posts

Filipçe nga Kavadari: Takoj mbi 200 njerëz në ditë, besimi ndërtohet ballë për ballë

Xh M

BDI dhe Fronti Europian e përshëndet përkushtimin e SHBA-ve për të ardhmen europiane të RMV

Xh M

Sa të pasura janë partitë politike, dalin të dhënat zyrtare

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy