Agjencia Zhurnal.mk.

Vjosa vazhdon me rezultate pozitive, fiton miqësoren e radhës

Në stadiumin e qytetit në Shtime, vendasit fituan me rezultat minimal 1-0, shkruan Gazeta Olle.

Golin e vetëm për skuadrën nga Shtimja e shënoi Florent Molliqaj.

Të dy skuadrat kanë pasur një verë aktive, ku edhe kanë zhvilluar disa miqësore për tu përgatitur sa më mirë për edicionin e ri.

Vjosa dhe Rilindja garojnë në Ligën e Dytë të Kosovës.

/Gazeta Olle/

Related posts

Komunikacioni vende-vende nëpër rrugë të lagështa

D V

Bytyqi për Zhurnal: Kërkesat e opozitës për akcizat, interesa brenda ditore partiake!

Z.H

Nënshkruhet marrëveshja: Super lajm për stadiumin “Rexhep Rexhepi”

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More