Agjencia Zhurnal.mk.

Vjosa kompleton transferimin e mesfushorit i cili vjen nga Liga e Parë

Skuadra nga Shtimja ka prezantuar transferimin e ri, Albinot Kozmaqi, shkruan Gazeta Olle.

Mesfushori ka luajtur në Ligën e Parë për Ramiz Sadikun.

Albinoti ka qenë pjesë e grumbullimit të kombëtarës së Kosovës në futboll për U13, U15, U17.

“Albinoti do të kontriboj që mesfusha të jetë më e kreative, dhe më e rrezikshme para portës. Mirësevjen në KF. Vjosa”, shkruhet në njoftimin e klubit.

/Gazeta Olle/

Related posts

Mickoski: Qeveria po krijon tensione në vend të punojë në standardin e mësimdhënësve

I.A

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

D V

Përfundon ndeshja, Kosova humb ndeshjen ndaj Greqisë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More