Agjencia Zhurnal.mk.

Vjen klipi i këngës “Qika” nga 2 Ton

Reperi 2 Ton e ka lansuar projektin e ri muzikor, të cilin e ka titulluar “Qika”.

Kënga e re është kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa për ‘beat-in’ është kujdesur Nego.

Muzikën e ka bërë vet 2 Ton, i cili njëherësh e ka shkruar edhe tekstin e kësaj kënge.

Derisa realizimi është bërë nga Metro Music, masterizimin e ka bërë Lorenc Alijaj.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni n’Pik Creative që e ka xhiruar videoklipin e këngës “Qika”.

Related posts

Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

D V

Adrian Gaxha tregon trupin e tij të tonifikuar në fotografitë nga pushimet

D V

Beyonce lë pa fjalë me paraqitjen e saj në Hjuston

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!