Agjencia Zhurnal.mk.

Vjen edhe një largim i madh nga skuadra e Drenicës

Skuadra e Drenicës po përballet me krizë financiare, por edhe me largime në këtë afat kalimtar të janarit.

Në ditët e fundit, kanë filluar lëvizjet në futbollin kosovar dhe tashmë lojtarët e pakënaqur po ndërrojnë skuadrat.

Burime të ‘GazetaBlic Sport’ mësojnë se nga skuadra e Drenicës është larguar edhe portieri, Visar Haxhijaj.

Situata tek porta e Drenicës nuk është aspak e mirë, pasi përveç Haxhijajt është larguar edhe portieri tjetër Mikel Kaloshi.

Haxhijaj pritet që gjatë ditës të zyrtarizojë largimin e tij nga KF Drenica.

Related posts

Analiza e mediumit spanjoll për ekipin e Kosovës: Lojtarë që luajnë jashtë, Thaqi i vetmi ‘puro’ vendor

Redaksia

Zgjedhjet lokale në Maqedoninë e Veriut/ Konfirmohen kandidaturat e partive

Lea Muslija

Ballkani – Zalgiris, publikohen formacionet zyrtare

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More