Agjencia Zhurnal.mk.

Vivien Thano me dedikim të veçantë për Getinjon në ditëlindjen e 32-të

Rap-artisti i njohur shqiptar, Getinjo, feston sot (e martë) ditëlindjen e 32-të.

Ai me këtë rast ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët e po ashtu edhe nga fansat.

Një i veçantë nuk ka munguar as nga partnerja e tij, bukuroshja e njohur, Vivien Thano.

Foto: Screenshot/Instagram

Ish-konkurrentja e “Love Story” ka ndarë një imazh në InstaStory, me anë të të cilit e ka uruar edhe partnerin e saj.

“Urime ditëlindjen tuni im”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij

Të njëjtit janë ribashkuar sërish pak pasi njoftuan ndarjen nga njëri-tjetri.

Ata u njohën në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova dhe që nga aty kanë qenë shumë të komentuar në rrjete sociale. 

Related posts

Falsifikimi, Luiz Ejlli rrezikon deri në 4 vite burg

Xh M

Gresa reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Xh M

Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy