Agjencia Zhurnal.mk.

Visar Kastrati me asistentët e tij delegohet në ndeshjen për kualifikimet e Kampionatit Evropian

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Slavia” në Sofje, më 7 shtator në orën 17:30.

Kastrati do të ndihmohet nga asistentët Besnik Morina dhe Lumturije Muhadri dhe nga gjyqtari i katërt Mervan Bejtullahu.

Vlen të theksohet se Lumturije Muhadri debuton në këtë rang garash, ku edhe e bënë femrën e parë shqiptare që gjykon në konkurrencën e meshkujve në garat e UEFA-së.

/Gazeta Olle/

Related posts

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm në BKT Superigën e Kosovës 2021/22

Redaksia

Banka Botërore: Banka Popullore në mënyrë aktive e avancon kornizën rregullative për sistem efikas dhe të sigurt

Z.H

Mariçiq: Në vitin 2022 më shumë mjete financiare për gjykatat

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More