Agjencia Zhurnal.mk.

Visar Ganiu: Unë do ta drejtoj Çairin edhe katër vite (Video)

Shkup, 17 tetor – Visar Ganiu është i bindur se do ta drejtojë edhe në katër vitet e ardhshme Komunën e Çairit. Në një prononcim për gazetën Lajm.

Ganiu tha se dallimi mes tij dhe kandidatit të opozitës shqiptare, në zgjedhjet e sotme ishte rreth 3000 vota. Deklaratën e plotë të Ganiut mund ta ndiqni në videon më poshtë.

Related posts

Takim pune i nënkryetarit Ismaili me ambasadorin e Kinës, Xuo

D V

Kovaçevski – Lahdevirta: Uniteti i NATO-s dhe BE-së i rëndësishëm për integrimin e vendit

Z.H

Organizata maqedone kërkon që ushtarët e Maqedonisë të mos shkojnë në Ukrainë kundër Rusisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More