Agjencia Zhurnal.mk.

Visar Ganiu: Çairi edhe me një fushë sporti super modernë

Shkup, 27 tetor – Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim Visar Ganiu në facebook profilin e tij ka shpalosur pamje të mrekullueshme nga fusha e sportit i cili gjendet përballë SHFK Liria.

 

“Këto pamje të mrekullueshme që po ua sjellim sonte janë nga fusha e re sportive që sapo e përfunduam në Çairin tonë të zemrës, në sipërfaqe prej 607 m2 dhe gjendet përballë SHFK Liria.

Këtë fushë të basketbollit dhe të futbollit e kemi ndërtuar sipas të gjitha standardeve më moderne, me rekuizita të reja dhe është e shtruar me dysheme prej gome speciale. Ndërsa kemi vendosur edhe ndriçim të posaçëm, ulëse dhe shporta mbeturinash.

Krijimi i hapësirave ku të rinjtë do të merren me aktivitete sportive, mbetet ndër prioritetet tona.”, bënë të ditur Ganiu

⚽️🏀ÇAIRI EDHE ME NJË FUSHË SPORTI SUPER MODERNE✅Këto pamje të mrekullueshme që po ua sjellim sonte janë nga fusha e re…

Posted by Visar Ganiu on Wednesday, October 27, 2021

Related posts

KSHZ miratoi rekomandime të veçanta për përshpejtimin e procesit të votimit në zgjedhjet lokale

D V

Bekim Pocesta tregon projektet për Dibrën

D V

Stimulim financiar për mjekët amë nëse mbi 70 për qind e pacientëve të tyre vaksinohen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More