Agjencia Zhurnal.mk.

Vijon takimi mes Kovaçevskit dhe Mickoskit, bisedohet për zbutjen e krizës

Shkup, 4 tetor – Pas disa ditëve akuza mes partive, më në fund u dakordua për një takim Kovaçevski – Mickoski. Takimi filloi në ora 15 në godinën e Qeverisë, informon Zhurnal.

 

Në këtë takim, mes bisedimeve të shumta, do të bisedohet edhe koncepti i liderit të DPMNE-së, për zbutjen e krizës ekonomike.

Related posts

Xhaferi – Guliyev: RMV dhe Shqipëria sa më shpejtë t’i fillojnë negociatat

Z.H

Gërkovska – Moliterno: Mbi 140 funksionarë i kaluan trajnimet për Kodin e Etikës

Xh M

Paralajmërimet për mungesë të qumështit, zbrazen raftet e disa marketeve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More