Agjencia Zhurnal.mk.

Vijnë në jetë binjaket, Eni Vasili bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja shumë e dashur për publikun Eni Vasili është bërë sot nënë duke sjellë në jetë dy vajza binjake.

 

Lajmi bëhet i ditur për “Prive” nga burime konfidenciale pranë moderatores. Mësohet se gjendja shëndetësore e Enit dhe binjakeve është e mirë.

Eni nuk e ka mbajtur të fshehtë shtatzaninë gjatë këtyre muajve duke postuar edhe foto me barkun e rrumbullakosur.

Gjithashtu moderatorja ka qenë mjaft aktive edhe në televizion duke qenë prezente në studion e “Open” çdo javë.

Related posts

Ylli i “Sex and the City”, Willie Garson ndërron jetë në moshën 57-vjeçare

D V

Xhesika Berberi provokon me videon në bikini duke vallëzuar

D V

Georgina dhe Cristiano Ronaldo shfaqen më të lumtur se kurrë në prani të njëri tjetrit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More