Agjencia Zhurnal.mk.

Vidhen para të gatshme, llap-top e stoli ari në një shtëpi në Çagllavicë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vjedhje që ka ndodhur në Çagllavicë.

 

Rasti ka ndodhur të enjten në ora 21:10.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij me ç‘rast kanë vjedhur para të gatshme, stoli ari dhe një llap-top”, thuhet në raport.

Rasti është nën hetime.

Related posts

15 të dyshuar janë marrë në pyetje/ Asnjë gjurmë nga vrasësi i biznesmenit në Laç

D V

Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

D V

Arrestohen dy marokenë në Istog, u zunë në flagrancë duke vjedhur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More