Agjencia Zhurnal.mk.

Vidhen dy banka në Tetovë

Tetovë, 3 korrik – Ministria e Brendshme njofton se mbrëmë në periudhën prej orës 03:30 deri në 03:50 në SPB Tetovë është raportuar grabitje në dy banka.

 

Në intervalin e parë në një degë bankare brenda një qendre tregtare në Tetovë, tre persona përdorën forcën për të hyrë dhe morën para.

Pesëmbëdhjetë minuta më vonë, autorë të panjohur gjithashtu përdorën forcë për të hyrë në një degë të një banke tjetër në Tetovë, por kësaj here morën para nga ATM.

Vendi u inspektua nga një ekip i SPB Tetovë dhe Ministria e Brendshme, ndërsa po merren masa për zbardhjen e rastit.

Related posts

Detaje të reja nga vrasja në Klos të Shqipërisë, arrestohet bashkëshortja dhe vajza e viktimës

D V

Shpërthim në një objekt në Shkup, lëndohet një person

D V

Tentoi të hyjnë në Kosovë me test të falsifikuar të COVID-it, kthehet në kufi në Bërnjak një shtetas i Serbisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More