Agjencia Zhurnal.mk.

VIDEO e ëmbël, ushtari ukrainas gjen një qenush dhe fillon ta ushqejë

Një ushtar ukrainas gjeti një qen dhe vendosi ta ushqente. Ishte Ministria e Mbrojtjes që publikoi një video, ku shfaqej teksa i jepte kos me lugë qenushit.

 

Ushtari shumë i dashuruar pas kafshëve e përkëdhelte pafund. Ndërsa qeni i gëzuar ka vazhduar ta lëpijë atë duke i shprehur mirënjohjen e tij.

“Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës”, shkroi Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës.

Related posts

Koreja e Veriut paralajmëron qytetarët se duhet të presin të hanë më pak ushqim

D V

Gjermania me rekord infektimesh në 24 orët e fundit

N E

G7 e dënoi rrëmbimin e udhëheqësisë së centralit bërthamor Zaporozhje

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More