Agjencia Zhurnal.mk.

Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

David Beckham ka bërë të ditur se gruaja e tij Victoria theu shputën pasi u rrëzua gjatë një stërvitje rigoroze.

Ish-ylli i futbollit, 48-vjeçar postoi një foto të këmbës së Victoria-s në Instagram, e cila e kishte vendosur në allçi, shkruan Page Six.

“Me sa duket incidenti i vogël i gruas sime në palestër ishte një thyerje e pastër”, shkroi Beckham në Insta Story.

Victoria tha ditë më parë gegjësisht në ditën e Shën Valentinit se e kishe filluar ditën keq pasi u rrëzua në palestrën e shtëpisë.

Ajo më pas kishte ndarë një imazh të këmbës të cilën e pati vendosur në akull.

Victoria Beckham njihet për trupin e saj “fit” dhe frekuentimi i palestrës shpjegon rezultatin e formave të saj.

Related posts

“O Bes Kallaku”, reagimi epik i Xhensilës kur fansat i përmenden ish-partnerin në koncert

D V

“Mos ma përmend Ilnisën se ta përmendi Argjirën”, debat i tensionuar mes Meritonit dhe Gracianos

D V

Andrew Tate: Anulova një takim me një vajzë sepse doja ta kaloja ditën me qenin tim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky