Agjencia Zhurnal.mk.

VFV Clinic sonte edhe zyrtarisht filloi me punë (FOTO)

Shkup, 20 dhjetor – VFV Clinic sonte edhe zyrtarisht filloi me punë dhe ishte kënaqësi e madhe që mora pjesë në këtë eveniment.

“Promovuam sot klinikën më të re shëndetësore në vend VFV Clinic, e cila me ambientet dhe teknologjinë bashkëkohore do të kontribuojë dukshëm në përforcimin e kapaciteteve të trajtimit shëndetësor.Cilësia e shërbimeve shëndetësore është në fokusin e vazhdueshëm të Qeverisë dhe bashkëpunimi me investitorë privat në këtë drejtim është jashtëzakonisht i rëndësishëm. Stafit të klinikës i uroj punë të mbarë në misionin e tyre në shërbim të nevojave shëndetësore të qytetarëve.”, theksuar zyrtar të lartë nga Qeveria.

VFV Clinic sonte edhe zyrtarisht filloi me punë (FOTO)

Posted by Medial.mk on Monday, December 20, 2021

Related posts

Ata që e kërkojnë BDI-në në opozitë e përgatisin për partner koalicioni, VMRO kopjon LSDM-në!

I.A

Kryeministri shqiptar/ Selmani: Mund ta pësojë fatin e dështimeve

Xh M

Hidhen poshtë akuzat ndaj tij, deklarohet Arafat Muaremi

Xh M