Agjencia Zhurnal.mk.

Vetura me targa të Serbisë përplas një fëmijë në Tetovë, shoferi ikën nga vendi i ngjarjes

Para pak minutave ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në rrugën industriale në Tetovë, një veturë me tabela të Sërbisë ka goditur një fëmijë dhe ka ikur nga vendngjarja.

 

Fëmija është dërguar në spitalin klinik të Tetovës me lëndime të rënda trupore por është jasht rrezikut për jetë.

Zëdhënësi i Spb-së Tetovë Fatmir Rexhepi për Televizionin Koha tha se ekipet policore shumë shpejtë kanë intervenuar dhe e kanë gjetur veturën largë vendit të ngjarjes dhe se edhe është identifikur shoferi i cili ka drejtuar mjetin.

Related posts

Policia jep detaje për aksidentin tragjik në Suharekë, ku humbi jetën një 14 vjeçar

D V

Pengoi dhe ofendoi policin, arrestohet një person në Gjilan

D V

Shkatërroi materialin zgjedhor, padi për një 45-vjeçar nga Prilepi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More