Agjencia Zhurnal.mk.

Vetura Golf godet për vdekje 72 vjeçarin

Dje rreth orës 17:00 në një aksident fatal në komunikacion, është goditur për vdekje një banor 72 vjeçar i fshatit Konjarevë e re. Atë e ka goditur një veturë “Golf” me targa bullgare, dhe i drejtuar nga një shtetas bullgar, informon Zhurnal.

 

Fatkeqësia ka ndodhur në rrugën magjistrale Strumicë-NovoSellë, në kufirin maqedono-bullgar.

Sipas informatave të SPB Strumicë, i moshuari ka ndëruar jetë në vendngjarje.

Përshkak të këtij aksidenti, rruga ka qenë e mbyllur për tre orë./Zhurnal.mk

Related posts

U kap duke transportuar 3 emigrantë të paligjshëm, arresohet 37-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtoeja

D V

Gjendet një granatë dore i prodhimit kinez në Brodec të Tetovës

Z.H

Sekuestrohen 149 bankënota metali nga 2 euro, dyshohen të jenë të falsifikuara

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More