Agjencia Zhurnal.mk.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV EMAs 2021

MTV EMAs janë kthyer zyrtarisht! Vitin e kaluar, European Music Awards u zhvillua nëpërmjet Zoom, gjë që nuk i ndaloi të famshmit të shfaqeshin në tapetet e tyre të kuq virtualë

 

Megjithatë, duhet ta pranojmë, është shumë mirë t’i shohësh ata përsëri në habitatin e tyre natyror.

Ceremonia, e cila u zhvillua në arenën Papp László Budapest Sport të Hungarisë, u drejtua nga Saweetie, e cila solli shumë pamje të ndryshme gjatë gjithë natës.

Rita Ora solli magjepsjen në tapetin e kuq me kominoshe të zeza me bust me pupla dhe bisht me pupla.

Pamjet më të bukura nga mbrëmja ua sjellim më poshtë:

Saweetie

 Winnie Harlow

Griff

Kim Petras

Montana Brown

Rianne Meijer

Related posts

Sara Hoxha tregon si erdhi ideja për emrin e vajzës Poem

D V

Arbenita Ismajli tregon linjat tërheqëse të trupit, në imazhet e reja në Instagram

D V

Arsimi flet pas ndarjes nga partnerja: Nuk kam nevojë për…

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More