Agjencia Zhurnal.mk.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”

E mbajtur të hënën, më 12 shtator, “Emmy Awards 2022” nderoi shfaqjet dhe performancat më të mira televizive të vitit – dhe yjet më të famshëm të Hollywoodit u shfaqën në tapetin e kuq me disa stile vërtet të shkëlqyera.

Yjet e “Euphoria” Zendaya dhe Sydney Sweeney të dyja shkuan për shkëlqimin e vjetër në Valentino dhe Oscar de la Renta, respektivisht, ndërsa Quinta Brunson dhe Lily James dukeshin si perëndesha me fustanet e tyre prej bronzi.

Ndërsa Lizzo zgjodhi të lejonte që shpërthimi i ngjyrës së kuqe të fustanit të saj Giambattista Valli të bënte një ndikim.

Më poshtë, veshjet më të bukura të këtij tapeti të kuq:

Zendaya

Lizzo

Amanda Seyfried

Sandra Oh

Sydney Sweeney

Quinta Brunson

HoYeon Jung

Reese Witherspoon

Julia Garner

Christina Ricci

Related posts

Kur është e pashmangshme për t’u divorcuar?

D V

Femrave u pengon seksualiteti i damave të tjera

D V

Numëroni deri në 10 përpara se t’ia thoni këto fraza partnerit tuaj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky