Agjencia Zhurnal.mk.

Veshja që bëri “zhurmë” në sfilatën e Dolce&Gabbana, gabimi i Jennifer Lopez tërhoqi gjithë vëmendjen

Pak dite më parë u shfaq dhe sfilita e markës Dolce & Gabbana, në Venecia. Të ftuarit e njohur ishin të shumtë, por duket se vëmendjen e mori vetëm Jennifer Lopez.

 

Ajo u shfaq me një veshje në stilin e vetë markës, me shumë lule, dizajne, e shumë detaje që të bëjnë të mendosh menjëherë për Dolce&Gabbana.

Përveç breshërit dhe shiut që ra në fundin e sfilatës, që e bënë akoma më të veçantë, mediaet folën shumë dhe për një detaj ne veshjen e Jennifer-it. Ajo kishte harruar të hiqte etiketën, ose ndoshta dhe nuk ka harruar, por ka qenë e qëllimshme për të venë në dukje veshjen e saj.

Mendoni dhe ju që ka qenë pa dashje apo e mirëmenduar?

Related posts

Kanye West kërkon miratimin përfundimtar për dokumentin e tij të Netflix: Unë jam përgjegjës për imazhin tim

D V

Kylie Jenner nuk i ndal paraqitjet në publik pasi njoftoi se është shtatzënë për herë të dytë, merr pjesë në eventin e “Revolve”

D V

Benzema nuk është duke u stërvitur me skuadrën – pritet të mungojë ndaj Atletico Madridit

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More