Agjencia Zhurnal.mk.

Vesa Luma shpreh ngushëllime për familjarët e viktimave të aksidentit në Kroaci

Është raportuar se kanë vdekur të paktën 10 persona nga aksidenti i djeshëm që ndodhi në Kroaci.

 

Ditën e djeshme ka ndodhur një aksident tragjik në Kroaci me udhëtarë kosovarë të cilët po udhëtonin nga Gjermania drejt vendlindjes, dhe aty gjetën vdekjen së paku 10 persona ndërsa ka edhe mbi 50 të lënduar të tjerë.

Ky aksident tragjik ka prekur thellë popullin kosovar ndërsa edhe estrada shqiptare ka filluar duke shprehur ngushëllimet më të thella për viktimat si pasojë e aksidentit.

Ndër ta është edhe Vesa Luma e cila hyri në Instagram për të shprehur ngushëllimet e saja për familjarët e viktimave.

“Çfarë dhimbje. Ngushëllime familjarëve të cilët humbën të dashurit e tyre në aksidentin tragjik në Kroaci!”, shkroi Vesa.

Related posts

“Zemra ime”, thotë Mirsa Kërqeli në këngën e re

D V

“Bën pushime pa djalin”, Afërdita Dreshaj ka një përgjigje për kritikët

Lea Muslija

Meghan Markle thyen heshtjen, flet për vdekjen e mbretëreshës Elizabeth

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More