Agjencia Zhurnal.mk.

“Vëmendje” jo vetëm këngë, Fifi paralajmëron projektin e dytë nga ky album

Pak ditë më parë Fifi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Vëmendje”, mban titullin kënga e cila është finalizuar me klip.

 

Në këtë projekt, Fifi ka përmendur edhe episodin e alivanosjes në “BBV”.

Këngëtarja e njohur këtë herë zbuloi se është një album dhe se së shpejti do të publikojë këngën e dytë.

Në një postim të ri të shpërndarë në Instagram, Fifi thekson se “Dehur” mban titullin kënga e radhës nga albumi “Vëmendje”.

“Dehur – kënga e dytë e albumit ‘Vëmendje’ vjen për dy ditë”, shtoi më tej ajo.

Related posts

Gerard Pique zbulon arsyen e lidhjes me të dashurën e re: Më bën të ndihem i ri

Lea Muslija

Georgina Rodriguez rikthehet në tapetin e kuq pas lindjes me një paraqitje të mahnitshme

D V

Noizy po mendon t’i jap fund karrierës, e zbulon miku i tij i ngushtë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More