Agjencia Zhurnal.mk.

Vëllezërit e bashkuar me donacion për ekipin e femrave të KFF Liria

 

“Falenderojmë, ‘Vëllezërit e bashkuar’ për ndihmën e dhënë. Edhe në të kaluarën kjo firmë ka përkrahur KF Liria, ndër vite. Ky shembull duhet ndjekur edhe nga donator të tjerë’, ka thënë z.Qemal Krasniqi, kryetar, duke falenderuar pronarin e firmës, z.Sefer Susuri.

Ndërkaq, z.Sefer Susuri me modesti , pohoi:’ Kjo është e pakta për momentin, që mund të bëjmë. Ekipi i vajzave dhe Liria në prgjithësi, duhet përkrahur në vazhdimsi. Shpresoj që me këto paisje modeste, sado pak të kemi lehtësuar punën e trajnerit dhe ekipit të vajzave”, tha ai, duke uruar suksese vajzave.


Trajneri i vajzave, Naif Jahaj, ka falenderuar në emër të ekipit, për ndihmën e dhënë në paisje, dhe ka premtuar se, sukseset nuk do të mungojnë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Delegohen gjyqtarët për javën e tetë, ja kush i gjykon takimet kryesore

Redaksia

Qeveria qetëson qytetarët shkupjanë: Ngrohje qendrore do të ketë pa ndërprerje

Z.H

Edhe BESA do ta bllokojë kuvendin bashkë me VMRO-në

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More