Agjencia Zhurnal.mk.

Vëllaznimi pasuron shtabin teknik me kampionin e shumëfishtë të atletikës

Vëllaznimi ka bërë ndryshime gjatë janarit edhe në shtabin teknik të skuadrës.

Gjakovarët kanë arritur marrëveshje me kampionin e shumëfishtë të atletikës në disa kategori, Tirron Mamushen, shkruan Gazeta Olle.

Te kuqezinjtë, Mamusha është emëruar trajner kondicional i klubi.

Kujtojmë se Vëllaznimi ka qenë mjaft aktiv në afatin kalimtar të janarit edhe në prurjen e futbollistëve të rinj.


Njoftimi i plotë nga KF Vëllaznimi:

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me Kampionin e shumëfishtë i atletikës në disa kategori Tirron Mamushen.

Tirron Mamusha, emërohet trajner kondicional i Klubit.

Suksese @tirronmamusha


/Gazeta Olle/

Related posts

Gjesti fantastik i Dukagjinit dhe presidentit të saj Fabi Veseli, u lejon të gjitha shkollave të futbollit në Klinë të stërviten dhe luajnë pa pagesë

Redaksia

“BE me JU” në rajonin planor jugperëndimor

D V

Petkov: Fola me Zaevin, në janar fillojmë me negociata të avansuara

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More