Agjencia Zhurnal.mk.

Vëllaznimi nuk ndalet, prezantohet mesfushori nga Shqipëria

Vëllaznimi nga Gjakova vazhdon me përforcime për pjesën e dytë të kampionatit.

Gjakovarët përforcohen me mesfushorin nga Elbasani Dejvi Bilali.

“KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me Mesfushorin Dejvi Bilali nga Elbasani”.

“Dejvi në të kaluarën ishte pjesë e KF Teuta – Durrës, KF Vllaznia – Shkodër, KF Dinamo – Tirana dhe së fundmi ishte pjesë e KS Besa – Kavajë”, njofton KF Vëllaznimi.

Related posts

Vajzat adoleshente në burgun e Idrizovës të rrezikuara nga gratë e moshuara, Ziberi kërkon të largohen prej aty

Z.H

Sot 12 viktima dhe 568 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

D V

Gjykata Kushtetuese refuzon dhe nuk fillon procedurë për disa ligje

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More