Agjencia Zhurnal.mk.

Vëllai sulmon fizikisht të motrën, policia punon në zbardhjen e rastit

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, njofton për një zënke familjare, me çrrastë një 57 vjeçar ka sulmuar fizikisht të motrën e tij. Pas denoncimit të rastit nga kjo e fundit, policia ka ndërmarr të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

“Pesëdhjetë e shtatë vjeçarja nga Tetova, në SPB Tetovë, mbrëmë (01-nëntor) në ora 01:40 ka raportuar se në shtëpinë e tyre të përbashkët në Tetovë, është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj 56 vjeçar E.R. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

Related posts

Pronari i një kompanie në Tetovë thotë se është mashtruar, i janë marrë mbi 21.000 euro

D V

Aksident i rëndë në autostradën Gostivar-Tetovë, ka të lënduar

Xh M

79-vjeçari ka sulmuar një polic në Kumanovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky