Agjencia Zhurnal.mk.

Vdiq personi që ishte aksidentuar në Lipjan

Një burrë që ishte në trajtim në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku ditë më parë, vdiq dje.

Një burrë që ishte në trajtim në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku ditë më parë, vdiq dje.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë u dërgua në IML për obduksion.

Aksidenti ka ndodhur më 12 nëntor, rreth orës 21:00, në Lipjan.

Related posts

Sveçla për vrasjen e 21-vjeçares: Do të kujdesemi në zbardhjen e rrethanave dhe përgjegjësisë së secilit zyrtar

Xh M

Vritet një grua në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj

Xh M

Gërvalla i bën thirrje diasporës që të marrë pjesë në procesin e regjistrimit të popullsisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy