Agjencia Zhurnal.mk.

Vdes një person në Pejë – dyshohet se i doli trenit përpara

Një person është goditur sot për vdekje nga treni në Pejë.

 

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Sipas Gashit, dyshohet se viktima i ka dalë trenit përpara.

“Rreth orës 18:35 kemi pranuar një informatë se treni i cili ishte në lëvizje Prishtinë – Pejë, duke arritur në stacionin e Pejës ka goditur një person për vdekje. Viktima dyshohet se i ka dalë përpara trenit”, deklaroi ai.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur të gjitha njësitë e Policës, dhe po merren me rastin.

“Detajet e tjera do të publikohen më vonë”, deklaroi Gashi. 

Related posts

Shkupjani shetitet me revole, arrestohet nga policia (Video)

I Z

Ndërron jetë ish-luftëtari i UÇK-së nga Shkupi

D V

E mori, e çoi në një fushë me ullinj dhe e vrau/ Greku tregon arsyen absurde pse i mori jetën shqiptarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More