Agjencia Zhurnal.mk.

Vdes një i burgosur nga Tetova

Shkup, 12 Nëntor – MPB njofton se gjatë ditës së djeshme një 63-vjeçar nga Tetova, i burgosur në burgun e Idrizovës, ka ndërruar jetë në spital.

 

Nga MPB thonë se trupi i pajetë i është dorëzuar Institutit të Mjekësisë Ligjore në Shkup.

“Me datë 11.11.2022 në ora 07:17 në SPB-Shkup, B.L., punonjës në Burgun e Idrizovës, ka raportuar se i dënuari J.I. (63) nga Tetova ka ndërruar jetë në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”, ku ka qenë për trajtim spitalor që nga 29.10.2022. Me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i është dorëzuar Institutit të Mjekësisë Ligjore-Shkup”, thonë nga MPB.

Related posts

Shqiptohen 23 gjoba për errësimin e xhamave të automjeteve

Xh M

Xhaferi uron Finlandën dhe Suedinë

Xh M

Shënohet dita e shenjtorëve, vëllezërve Shën Kirili dhe Metodi

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More