Agjencia Zhurnal.mk.

Vdes në moshën 73 vjeçare gruaja e parë e ish-presidentit Donald Trump

Ivana Trump, gruaja e parë e ish-presidentit Donald Trump dhe nëna e tre fëmijëve të tij më të mëdhenj, u gjet e vdekur të enjten brenda apartamentit të saj në Manhattan.

 

Policia bëri të ditur se iu përgjigj thirrjes së një personi në arrest kardiak në orën 12:40, ku zbuloi të ndjerin 73-vjeçar.

Vdekja nuk konsiderohet e dyshimtë dhe zyrtarët thonë se vdekja ka qenë nga shkaqe natyrale.

Related posts

Imazhet satelitore tregojnë varrezat në rritje në Mariupol

Xh M

Dodik arsyeton luftën në Ukrainë: Perëndimi e detyroi Rusinë të hakmerret

Xh M

Sidnej zgjat masën e izolimit, për shkak të koronavirusit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More