Agjencia Zhurnal.mk.

Vdes burri 60 vjeçar në kufirin Serbi-Maqedoni

Shkup, 24 janar – Në vendkalimin kufitar mes Serbisë dhe Maqedonisë, derisa po hynte në Maqedoni, ka ndëruar jetë 60 vjeçari nga Maqedonia e Veriut. Ai në momentin kur afrohet te kabina për verifikim të identitetit dhe kontroll të pasaportës, bie për tokë, informon Zhurnal.

Mjeku gjyqësor ka konfirmuar se burri ka ndëruar jetë nga ataku në zemër dhe se bëhet fjalë për vdekje natyrale./Zhurnal.mk

Related posts

131 gjoba në Shkup, 25 vozitës pa patentë shoferi

Xh M

Në rajonin e Prilepit është gjetur granatë e pashpërthyer nga Lufta e parë Botërore

Z.H

Mickoski: Për vetëm 20 ditë, çdo familje e kanë futur në borxh me mbi 200 euro

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More