Agjencia Zhurnal.mk.

Vdes babai i Kadri Veselit

Babai i ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli ka vdekur mëngjesin e sotëm.

 

Lajmin e ka bërë të ditur zyrtari i PDK-së, Donjet Bislimi.

“Ishe Hero sepse rrite heroin tonë të gjallë, Prehu në paqe Baci Fazli. Ngushëllime familjes Veseli, Mitrovicës dhe gjithë Kosovës!”, ka shkruar Bislimi.

Ishe Hero sepse rrite heroin tonë të gjallë,Prehu në paqe Baci Fazli,Ngushëllime familjes Veseli, Mitrovicës dhe gjithë Kosovës!

Posted by Donjet Bislimi on Wednesday, July 7, 2021

Related posts

Tahiri: Rama po i kontribuon krijimit të Serbisë së Madhe dhe destabilitet në Ballkan

D V

Armët ilegale që po kërcënojnë sigurinë

Lea Muslija

Mbrojtja e ish-krerëve të OVL-UÇK kundërshton vendimin e gjykatësit të procedurës paraprake

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More