Agjencia Zhurnal.mk.

Vdes babai i Jennifer Garner

Ka vdekur babai i Jennifer Garner, William John Garner.

Lajmin e ka bërë publik vetë aktorja 51-vjeçare.

“Babai im ndërroi jetë pasditën e së shtunës. Ne ishim me të. Ne jemi mirënjohës për sjelljen e tij të butë dhe forcën. Për mënyrën sesi na buzëqeshte. Ne i jemi mirënjohës për etikën e tij të punës, udhëheqjen dhe besimin”, shkroi ajo.

“Ne shprehim mirënjohjen tonë për komunitetet mjekësore të Qendrës Mjekësore të Zonës Charleston dhe City of Hope. Kujdesi juaj ia zgjati jetën babait dhe i dha kohë të ishte në vendet e tij të preferuara dhe mbi të gjitha që ishte pranë gruas së tij 59-vjeçare, nënës sonë”.

“Ka kaq shumë për të thënë për babanë tim, motrat e mia dhe unë nuk do të mbarojmë së foluri se sa i mrekullueshëm ishte ai”, tha më tej aktorja.

Related posts

“Festivali i Fëmijëve në Mersin të Turqisë” 19-24 Prill 2024

D V

Rileximi i mërzitshëm i “Uliksit”!

D V

Bretkosa nobelisti Mo Yan dhe klithmat e fëmijëve të vrarë në barkun e nënave!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky