Agjencia Zhurnal.mk.

Vazhdon Superliga e Kosovë – sot zhvillohen dy ndeshje

Superliga e Kosovës vazhdon sot me dy ndeshje të tjera.

Java e tetë në futbollin elitar të Kosovës vazhdon më dy përballje sot.

 

Drenica do të jenë nikoqir të Prishtinës.

Të dy skuadrat kanë një paraqitje pothuajse të njëjtë këtë sezon, andaj pritet të zhvillohen ndeshje interesante.

Takimi tjetër është ai në mes Trepça 89 dhe Dukagjinit.

Të dy skuadrat gjenden në fundin e tabelës, prandaj do kërkojnë pikët e plota për tu ngjitur më lart.

Sot ishte paraparë të luhej edhe ndeshja Ferizaj – Ballkani, por është shtyrë për nesër (e hënë).

Të dy takimet e sotme fillojnë nga ora 15:00.

Related posts

Rodrygo e konfirmon pensionimin e Neymar me kombëtare

Lea Muslija

Prishtina eliminon Flamurtarin dhe sfidon Penzën në finalen e Ligës Unike në konkurrencën e femrave

D V

Feronikeli merr fitoren e dytë, mposht Dukagjinin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More