Agjencia Zhurnal.mk.

Vazhdon debati për gjendjen e krizës në energjetikë

Shkup, 23 Shtator – Debati në Komisionin parlamentar të mbrojtjes dhe sigurisë për gjendjen e krizës në sektorin e energjetikës sipas paralajmërimeve duhet të vazhdojë edhe sot.

 

Do të jetë dita e tretë e diskutimeve në komisionin amë dhe pas përfundimit të tij, në seancë plenare do të mund të votohet për vazhdimin e gjendjes së krizës në këtë fushë edhe për gjysmë viti.

Related posts

Mariçiq dhe Bytyqi në takim me grupin sektorial të punës për konkurrencë dhe inovacione

Z.H

Vazhdon gjykimi për hendbollistin kroat Denis Tot

Z.H

Kovaçeski: Nisma “ballkani i Hapur” e rëndësishme për zhvillim rajonal të ekonomisë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More