Agjencia Zhurnal.mk.

Vangjeli nënshkruan me skuadrën e madhe shqiptare, do ta shohim në rolin e trajnerit

Pas aventurës së pasukseshme te Prishtina, Vangjeli rikthehet te Tirana, por në statusin e asistentit të trajnerit, shkruan Gazeta Olle.

Vangjeli do të jetë krah trajnerit Orges Shehi dhe zv. trajnerit Erbim Fagu për të dhënë kontributin e tij në pankinën bardheblu.

Njoftimi i plotë i klubit: 

Klubi i Futbollit Tirana njofton rikthimin e Kristi Vangjelit tashmë jo si futbollist, por në statusin e asistentit të trajnerit. . Mirësevjen Krist! Në zemër gjithmonë bardheblu.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Hoxha: Nuk pranoj shantazhe, edhe mullixhinjtë janë fajtorë për këtë situatë

Z.H

Zabërgja: Fitore me meritë, më duket sikur kam vite te Gjilani

Redaksia

Miratohet dekreti i ri për subvencionimin e fluturimeve

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More