Agjencia Zhurnal.mk.

Vangjeli nënshkruan me skuadrën e madhe shqiptare, do ta shohim në rolin e trajnerit

Pas aventurës së pasukseshme te Prishtina, Vangjeli rikthehet te Tirana, por në statusin e asistentit të trajnerit, shkruan Gazeta Olle.

Vangjeli do të jetë krah trajnerit Orges Shehi dhe zv. trajnerit Erbim Fagu për të dhënë kontributin e tij në pankinën bardheblu.

Njoftimi i plotë i klubit: 

Klubi i Futbollit Tirana njofton rikthimin e Kristi Vangjelit tashmë jo si futbollist, por në statusin e asistentit të trajnerit. . Mirësevjen Krist! Në zemër gjithmonë bardheblu.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

Xh M

Demiri: Terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”, nuk do të ketë inçizime pa radhë

Xh M

Nuk ka kush i mbron mjekët nëpër spitale, nuk ka siguri fizike 24 orëshe

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy