Agjencia Zhurnal.mk.

Vajza e Bill Gates martohet me një ceremoni islame

Jennifer, vajza 25-vjeçare e Bill Gates dhe Melinda French Gates, u martua gjatë fundjavës, duke u martuar me  Nayel Nassar.

 

Jennifer Gates/Instagram

Fundjava e dasmës filloi zyrtarisht të premten me një ceremoni martese islame, në të cilën morën pjesë familja e ngushtë e Jennifer dhe Nassar.

Të nesërmen, çifti hapi festën e tyre për më shumë familje dhe miq-të gjithë ishin të vaksinuar plotësisht dhe u testuan negativë për COVID-19 para ceremonisë më të madhe.

Related posts

Pamje të mahnitshme të ‘rrjetës’ së fluskave spirale që balenat krijojnë për të kapur ushqimin

D V

Ndodh edhe kjo, ekspertët thonë se miu i kompjuterit është 11 herë më i papastër sesa guaska e tualetit

D V

Në një banesë prej 24 metrash katrorë ka vendosur katër dhoma: Zgjidhja e këtij njeriu do t’ju ngazëllejë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More