Agjencia Zhurnal.mk.

Vajza e aktores së njohur shqiptare: Më kërkuan të luaja në një film për të rritur, duhet të pranoja

Vajza e aktores së njohur Ema Andrea, Sara, ka treguar se ka patur oferta për të marrë pjesë në filma për të rritur.

 

Ajo ka shprehur pendesën pse nuk e ka pranuar ofertën.

Kujtojmë se Sara Kapo do të jetë këtë vit pjesamrrëse në Festivalin e Kengës, hera e parë që ajo merr pjesë në një kompeticion të tillë.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

D V

Tayna i reagon ashpër eurodeputetit francez që po propagandon kundër Kosovës dhe UÇK-së

Lea Muslija

Kida sjell fotosesion atraktiv, mahnit me dukjen plot stil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More