Agjencia Zhurnal.mk.

Vajza e aktores së njohur shqiptare: Më kërkuan të luaja në një film për të rritur, duhet të pranoja

Vajza e aktores së njohur Ema Andrea, Sara, ka treguar se ka patur oferta për të marrë pjesë në filma për të rritur.

Ajo ka shprehur pendesën pse nuk e ka pranuar ofertën.

Kujtojmë se Sara Kapo do të jetë këtë vit pjesamrrëse në Festivalin e Kengës, hera e parë që ajo merr pjesë në një kompeticion të tillë.

Related posts

Dua Lipa merr vëmendje me pallton e saj të gjatë dhe me prerje të çuditshme në rrugët e New Yorkut

D V

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky