Agjencia Zhurnal.mk.

Ushtroi dhunë psiqike ndaj rejës, arrestohet vjehrra

Arrestohet vjehrra pasi ushtroi dhunë psiqike ndaj rejës. Një grua në Deçan është arrestuar dje, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psiqike ndaj rejës së saj.

 

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Related posts

Memli Krasniqi viziton në Hagë Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin

Lea Muslija

IPK publikon dy raporte të inspektimit për administrimin e patentë shoferëve të konfiskuar dhe parave të imëta në Polici

D V

Jahja Kokaj sqaron deklaratën për lasnimin e raketës në Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More