Agjencia Zhurnal.mk.

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij, arrestohet deçanasi

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e premte në Deçan.

Siç njofton Policia, një person ka ushtruar dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor”.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Related posts

Vendimi për dinarin, Osmani dhe Hovenier diskutojnë për propozimet që ofrojnë zgjidhje për planin e tranzicionit

D V

Motra e Ganimete Musliut thotë se deputetja e kaloi me sukses operacionin

D V

Vdekja e katërvjeçares – Ministri Vitia në pritje të raporteve për të marrë masa

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy