Agjencia Zhurnal.mk.

Ushtrisë së Kosovës i shtohen edhe 311 rekrutë të rinjë

Sot Forcës së Sigurisë së Kosovës i janë shtuar edhe 311 rekturë të rinj që përbëjnë edhe grupin më të madh ndonjëherë.

 

Related posts

Dyshime për tentim-vrasje të biznesmenit nga Suhareka, Policia jep detaje

Xh M

Ambasadori gjerman: Rezultati final në dialog duhet të jetë njohja reciproke

Xh M

Kosova regjistron dy viktima dhe 183 raste të reja me COVID-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More